Meie lugu


Marjaveski lugu algas eelmise aastakümne alguses, kui mõistsime probleemi: Eesti marjamüügi
hinna/kvaliteedi suhe pole paigas. Ajal, mil ise tegutsesime looduslike morsside ja siirupite tootmisega, saime aru, et siin tuleb maksta liiga kõrget hinda heade marjade eest või siis leppida kehva kvaliteediga soodsama hinna juures. Uskusime, et seda annab parandada ning aastal 2013 sündiski Marjaveski.

Meie varasemad kogemused põllumajanduses andsid meile head kogemused ja terava silma kvaliteetsete põllusaaduste äratundmiseks. Tahtsime seda kasutada, et pakkuda Eestis kõike maitsvat ja tervislikku, mida loodus annab. Loomulikult alustasime marjadest (millele viitab ka ettevõtte nimi). Rääkisime väga paljude tootjatega kodust ja välismaalt, et leida parimad pakkujad – sellised, kes ei röövi sind paljaks kilo maasikate eest. Töö oli viljakas ning aastal 2014 tegime oma esimese müügi. Areng oli kiire: marjadelt laienesime edasi puuviljadele, siis köögiviljadele ja ka seentele. Praeguseks oleme kasvanud Eesti suurimaks külmutatud marjade ja köögiviljade pakkujaks ning müüme oma tooteid ka Soome, Rootsi ja Lätti.

Alates 2019. aastast on meie valikus olnud ka mahetooted. Veterinaar- ja Toiduamet on igal aastal väljastanud meile mahetunnistuse – viimast näed siit.

Kui seni olime tegutsenud hulgimüüjana – meie partneriteks peamiselt kondiitrid, koolid, restoranid, õlletootjad ja kõiksugu muud ettevõtted – siis aastal 2020 otsustasime enda tegevust laiendada ning pakkuda oma maitsvaid saadusi ka inimestele otse. Nii valmisidki 2021. aastal meie kaubamärk LaFroza, mida võib leida jaekettidest, ning meie e-pood, kust midagi head leiab endale igaüks.

Loodame, et võtate osa meie teekonnast. Et saaksime jagada koos rõõmu, tervist ja rahulolu, mida loodusannid meile pakuvad. Kõike head meile kõigile!

Marjaveski meeskond