Brändid

LaFroza

Aastal 2020 otsustasime Marjaveskis luua enda kaubamärgi. Nii saigi loodud LaFroza, mis tuleb itaaliakeelsest sõnast la forza ehk jõud – näitamaks loodussaaduste jõudu ja tervist, mis ei rauge pärast külmutamist. LaFroza toodete alt leiab erinevaid klassikalisi (ja mitteklassikalisi!) tooteid, mis teevad meie toidulaua maitsvaks ja rikkalikuks. Seda mõistliku hinnaga.

LaFroza Bio

LaFroza Bio koondab endas tooteid, mis vastavad hoolikalt mahetootmise kvalifikatsioonidele. Mahesaadused on kasvatatud põllumajanduslikult          jätkusuutlikult, kasutamata tehislike abivahendeid ja liigselt ressursse meie Maa koormamiseks. Ökostandarditele vastavad tooted omavad tihtipeale enam maitset ja on tervislikumad kui tavaproduktid.

LaFroza Dry

LaFroza Dry pakub parimad aia-, metsa- ja põllusaadusi – seda kuivatatud kujul. Kasutame uuemat külmkuivatamise meetodit, mis tagab, et toode säilib kaua, seda on kerge hoiustada ja ka tee peale kaasa võtta. LaFroza Dry marjad ja puuviljad on suurepärased lisandid erinevatele toitudele, mis pakuvad igapäevasesse kokkamisse särtsu ja põnevust.

   Jaekaubandus


Marjaveski, tuntud oma kvaliteetsete ja taskukohaste toodete poolest, on spetsialiseerunud laiahaardelisele valikule külmutatud ja külmkuivatatud loodussaadustele.

Marjaveski on laiendanud oma tegevust jaekaubandusse, pakkudes LaFroza brändi alt rikkalikku valikut erinevaid tooteid. Meie jaekaubanduse tootevalikus leiate mitmekesise valiku marju, puuvilju, köögivilju, seeni ning maitseaineid ja -taimi, kaasa arvatud friikartuleid ja pitsasid.

Oleme pühendunud laiendamisele jaekaubandusturul, töötades selle nimel, et muuta meie tooted veelgi kättesaadavamaks. Meie partnerlus jaemüügikettidega, nagu A1000, Maxima, Kaubamaja ja Stockmann, on aidanud meil viia kvaliteetsed tooted otse tarbijateni.

Kui Te ei leia jaekaubanduses soovitud toodet, siis meie e-pood pakub mugavat ja kiiret ostuprotsessi! Meil on usaldusväärne kojuveoteenus kogu Mandri-Eestis või võimalus ise järele tulla meie Tartu lattu.

Tutvu meie toote valikuga veebipoes!

   HoReCa


Pikaajaline koostöö restoranide, toitlustusasutuste ning catering-ettevõtetega on andnud Marjaveski meeskonnale rohkelt teadmisi ja kogemusi, et pakkuda lahendusi, mis toetavad iga ettevõtte eripära ja kõrgeid kvaliteedistandardeid. Marjaveski tootevalik on pidevalt laienev ja mitmekesine, kohandatud vastama igale unikaalsele vajadusele.

Valikulises sortimendis leiduvad järgmised kategooriad:

 • Mahetooted: Pakume laia valikut mahetooteid, mis on läbinud kvaliteedikontrolle, tagades seeläbi parima orgaanilise kvaliteedi.
 • Köögiviljad: varieeruvus brokolist ja lillkapsast kuni herneste, porgandite ja maisini.
 • Marjad: rikkalikud sordid alates arooniast ja kultuurpõldmarjast kuni astelpaju ja erinevate sõstarde valikuteni.
 • Puuviljad: lai valik alates troopilisest draakonipuust ja aprikoosist kuni armastatud õunte ja pirnideni.
 • Seened: kvaliteetsed puravikud, kukeseened ja šampinjonid.
 • Maitseained ja maitseained: hõrgutav basiilik, maitsev jalapeno ja külluslik küüslauk moodustavad vaid osa meie rikkalikust ja juba mugavalt purustatud maitseainete valikust.

Kui te ei leidnud eelpool loetletust sobivat toodet, võtke julgesti ühendust! Meie ulatuslik võrgustik võimaldab leida sobiva lahenduse igale soovile. Täpsus ja kohanduvus iseloomustavad igat tarnet, mis vastab klientide logistika- ja hoiustamisvajadustele. Me tagame, et iga tellimus täidetakse ja tarnitakse õigeaegselt ning kvaliteetselt, vastavalt Teie ärilistele nõudmistele ja eelistustele.

   Toidutööstus


Marjaveski on pühendunud täitma toidutööstuse ettevõtete mitmekülgseid tooraine vajadusi, pakkudes spetsiifilisi tooteid, mis aitavad klientidel saavutada nende unikaalseid tootmise eesmärke. Oleme loonud edukad partnerlussuhted erinevate sektorite esindajatega, sh pagaritööstuse, veini- ja õlletootmise ning kulinaaria valdkonnaga.

Meie tootevalik sisaldab järgmisi kategooriaid:

 • Mahetooted: Pakume laia valikut mahetooteid, mis on läbinud kvaliteedikontrolle, tagades seeläbi parima orgaanilise kvaliteedi.
 • Marjad: Meie sortimenti kuuluvad aroonia, astelpaju, erinevad kirsiliigid, mustikad, maasikad, murakad, vaarikad, mustad ja punased sõstrad, põldmarjad, ja palju muud.
 • Puuviljad: Meie valikus on mitmesugused tropilised ja kohalikud puuviljad, nagu ananass, aprikoos, draakonivili, banaan, kiivi, mango, õun, pirn, papaia ja palju muud.
 • Köögiviljad: Pakume toitvaid ja tervislikke köögivilju, nagu brokoli, lillkapsas, herned, porgandid, mais, sibul, peet ja palju muud.
 • Seened: Meie valikusse kuuluvad kvaliteetsed puravikud, kukeseened ja šampinjonid, mis on suurepärased nii klassikaliste kui ka uuenduslike retseptide jaoks.

Lisaks pakume erinevaid maitseaineid ja -taimi ning naturaalseid jahusid ja pulbreid, mida saab tellida vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele.

Kui te ei leia meie valikust sobivat toodet, võtke meiega ühendust! Meie ulatuslik võrgustik võimaldab leida sobiva lahenduse igale soovile. Täpsus ja kohanduvus iseloomustavad igat tarnet, tagades, et see vastab klientide logistika- ja hoiustamisvajadustele. Me tagame, et iga tellimus täidetakse õigeaegselt ja kvaliteetselt, vastavalt teie ärilistele nõudmistele ja eelistustele.